Váš nový distributor léčivých a pomocných látek

NOVÁ REGISTRACE

 

Magistraliterdistributio věrnostní program

 

Podmínkou pro nákup léčivých přípravků je prvotní registrace zákazníka a přidělení zákaznického čísla, které Vám bude sloužit pro další objednávky a Vaši jednoznačnou identifikaci.

Registraci můžete provést prostřednictvím našeho e-shopu v sekci Můj účet / Nová registrace, kde také naleznete výčet dokladů nezbytných pro ověření a schválení Vašeho uživatelského účtu.

Požadované doklady je možné v rámci e-shop registrace vložit jako scanové kopie a současně doplnit potřebné údaje k Vašemu zákaznickému účtu. Odpadá tak příp. další telefonická nebo elektronická komunikace. Údaje k uživatelskému účtu Vámi dodané a uvedené jsou považovány za správné a jsou podkladem pro vystavování daňových a jiných účetních dokladů.

Nevyhovuje-li Vám způsob e-shop registrace, je možné registraci provést telefonicky na tel. + 420 602 618 212, e-mailem na adresu: info@magistraliterdistributio.cz (v obou těchto případech budete vyzváni k zaslání požadovaných dokumentů) nebo prostřednictvím našich obchodních zástupců, kteří od Vás dokumenty na místě vyzvednou a předají k následnému zpracování.

Po ověření všech dokladů a údajů bude Váš uživatelský účet schválen a aktivován. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány přístupové údaje (uživatelské jméno a heslo).

 

Upozornění:
Není povoleno využívání uživatelského účtu třetím osobám!